Przerażający wypadek na autostradzie A1. Samochód dosłownie rozpadł się na pół [ZDJĘCIA]

2021-03-29 8:04

Do okropnie wyglądającego wypadku doszło na autostradzie A1 w Świerklanach koło Rybnika. Kierowca opla nagle zjechał z drogi, jego pojazd dachował i wypadł za barierki. Auto dosłownie rozpadło się na pół. Co się stało z kierowcą? Mężczyzna był w takim szoku, że uciekł z miejsca zdarzenia.

Wypadek na autostradzie A1

Do przerażającego wypadku doszło w niedzielę około południa na śląskim odcinku autostrady A1. Na 31 kilometrze autostrady w miejscowści Świerklany kierujący oplem z nieznanych przyczyn zjechał drogi i dachował. Jego pojazd rozpadł się na dwie części. Zdjęcia z miejsca zdarzenia wyglądają przerażająco.

- Mężczyzna prawdopodobnie oddalił się z miejsca zdarzenia na piechotę. Policjanci poszukują kierującego, na miejsce skierowano przewodnika z psem - mówi jeszcze wczoraj dyżurny rybnickiej policji.

Kierowca prawdopodobnie był w ogromnym szoku zaraz po wypadku i dlatego opuścił miejsce zdarzenia. Kilka godzin później właściciel opla zgłosił się na komisariat. Nie wiadomo jednak czy to on kierował pojazdem w czasie wypadku. Służby będą to ustalały.

Droga na autostradzie A1 w kierunku Łodzi była częściowo zablokowana przez kilka godzin.

Puste ławy w kościele? Nie uwierzysz, czym zasłonili wiernych. Komentarz Adama Federa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE