Występ Kamili Miszta w półfinale 15. edycji Mam Talent

i

Autor: kadr z półfinału 15. edycji programu "Mam Talent" I emisja odcinka sobota 20 kwietnia godz. 20 stacja TVN

Rozrywka

Przejmujący występ bielszczanki w półfinale "Mam talent". Czy Kamila awansowała do finału?

W sobotę 20 kwietnia stacja TVN wyemitowała pierwszy półfinał 15. edycji "Mam Talent". Wśród uczestników znalazła się bielszczanka Kamila Miszta. Jak prowadziła sobie młoda akrobatka?

15. edycja Mam Talent w Polsce

W stacji TVN trwa właśnie 15. edycja "Mam talent". Po dłuższej przerwie program wrócił na antenę w odświeżonej formie.

Ze "starego" składu jurorskiego pozostała tylko Agnieszka Chylińska. Obok niej na fotelu - zamiast Małgorzaty Foremniak - zasiadła gwiazda młodego pokolenia Julia Wieniawa. Występu uczestników ocenia też Marcin Prokop, który dotychczas był prowadzącym. Jego rolę przejął dynamiczny duet - Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski.

W minioną sobotę 20 kwietnia o godz. 20 stacja TVN wyemitowała pierwszy półfinał "Mam talent". Równocześnie był to pierwszy odcinek show na żywo. Jedną z uczestniczek była Kamila Miszta z Bielska-Białej.

Poruszający taniec młodej bielszczanki. "Przepiękna dramaturgia" 

Młoda kobieta zaprezentowała jurorom i publiczności poruszający układ taneczno-akrobatyczny. Jej występ był wyjątkowy, bowiem tancerka prezentowała różne skomplikowane figury, będąc zawieszona na linie przy pomocy koka na głowie. Ten niezwykły rodzaj akrobatyki, nazywany podwieszaniem na włosach, wymaga ogromnej siły, równowagi i wytrzymałości.

Ale na twarzy Kamili nie było widać cienia trudu. Było za to widać mnóstwo emocji związanych z sceną miłosną, którą dziewczyna odgrywała w ramach układu tanecznego. Wszystko to doprawione zostało przejmującą muzyką i fantastyczną oprawą z wodą w roli głównej.

Talent Kamili został nagrodzony długimi brawami i okrzykami publiczności. Agnieszka Chylińska stwierdziła, że dziewczyna jest "przepiękna", Julia Wieniawa oceniła występ jako "klasę". 

Czułam się, jakbym oglądała jakiś film o podwodnej superbohaterce. Naprawdę to było genialne, jesteś piękna, tańczysz pięknie i mam nadzieję, że ta woda tutaj to nie jest morze wylanych łez po rozstaniu, bo jak widać faceci i tak zawsze wracają - skomentowała młoda jurorka.

Niestety, Kamila Miszta nie dostała się do finału. W głosowaniu widzów pierwsze miejsce zdobył 16-letni tancerz Tymoteusz Sobczyk i 15-letnia wokalistka Olivia Hausner.

Występ Kamili z Bielska-Białej można zobaczyć TUTAJ. Czy Waszym zdaniem młoda dziewczyna powinna awansować do finału? 

Kim jest Kamila Miszta?

Kamila Miszta ma 23 lata i mieszka w Bielska-Białej. Z wykształcenia jest technikiem administracji, a na co dzień pracuje jako instruktorka pole dance i aerial hoop.

To właśnie akrobatyka jest jej największą pasją. Kamila od najmłodszych lat trenowała w szkolnych klubach, a od roku zajmuje się podwieszaniem na włosach. Jeśli chodzi o nagrody, 23-latka może się pochwalić 3. miejscem podczas Mistrzostw Świata Aerial Hoop oraz mistrzostwami Polski w kilku kategoriach.

Największym marzeniem bielszczanki jest występowanie dla najlepszych cyrków świata, co pozwoliłoby jej się rozwijać pod okiem mistrzów. W przyszłości planuje także założyć własną szkołę Aerial.

Źródło: Przejmujący występ bielszczanki w półfinale "Mam talent". Czy Kamila awansowała do finału?