Pożar domu w Radlinie. Policjanci wynieśli nieprzytomną kobietą z płonącego budynku

2022-12-19 8:50
Pożar domu w Radlinie. Policjanci wynieśli nieprzytomną kobietą z płonącego budynku
Autor: Archiwum Pożar domu w Radlinie. Policjanci wynieśli nieprzytomną kobietą z płonącego budynku

Policjanci z Komisariatu Policji w Radlinie i wodzisławskiej drogówki uratowali 66-latkę z płonącego domu. Mundurowi weszli do budynku, wynieśli nieprzytomną kobietę i przywrócili jej funkcje życiowe.

W niedzielę 18 grudnia, tuż po godz. 2 w nocy policja otrzymała informację o pożarze domu jednorodzinnego w Radlinie. a miejscu jako pierwsi pojawili się mundurowi z Komisariatu Policji w Radlinie oraz wodzisławskiej drogówki. Cztery osoby opuściły płonący dom samodzielnie, jedna została w środku. Policjanci weszli do płonącego budynku i wynieśli nieprzytomną kobietę. 66-latka nie dawała oznak życia.

Mundurowi natychmiast przystąpili do resuscytacji. Wtedy na miejsce przyjechała straż pożarna, która wsparła działania policjantów przenośnym defibrylatorem. Czterech z pięciu domowników trafiło do szpitala. Na miejscu pracował prokurator oraz biegły z zakresu pożarnictwa. Radlińscy śledczy pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniali przyczynę i szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE