Narkotyki

Poważny cios w narkobiznes. Przejęto 4 kilogramy narkotyków. 39-latek powiązany z pseudokibicami

Gliwicka policja zatrzymała 39-latka, który był podejrzewany o udział w narkotykowym procederze. W trakcie zatrzymania przejęto 4 kilogramy narkotyków.

W środę 29 marca na wniosek policjantów i prokuratora Sąd Rejonowy w Gliwicach tymczasowo aresztował 39-latka, który był powiązany ze światkiem przestępczym. W jego mieszkaniu znaleziono blisko 4 kilogramy narkotyków - efedryny, amfetaminy, prawie 300 gramów marihuany i 1900 tabletek ecstasy. 

Śledztwo w jego sprawie było prowadzone już od dłuższego czasu. 39-latek działał w środowisku pseudokibiców jednego ze śląskich klubów piłkarskich. Jak zapewniają policjanci, sprawa jest rozwojowa. 

Dodatkowo w innej sprawie prowadzonej przez pyskowickich kryminalnych uzyskano potwierdzenie z laboratorium, że zabezpieczone przez nich ponad 17 kilogramów konopi indyjskich, to nie rośliny przemysłowe, a narkotyki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE