Policjant z Żor pomógł przechodniowi. Miał atak epilepsji

i

Autor: KMP Żory

Mundurowy zjawił się w porę

Policjant z Żor pomógł przechodniowi. Miał atak epilepsji

Żorski policjant, który zauważył przez okno upadającego na chodnik przechodnia, natychmiast udzielił mu pomocy. Jak się okazało - mężczyzna miał atak padaczki. Zdecydowane zachowanie stróża prawa zapobiegło więc powstaniu dodatkowych obrażeń u przechodnia.

Miał atak epilepsji. Pomógł mu policjant

Referent dochodzeniowo-śledczy Komendy Miejskiej Policji w Żorach zauważył przez okno przechodnia, który upadł na chodnik przy ul. Boryńskiej. Mężczyzna nie potrafił się podnieść.

Mundurowy natychmiast podbiegł do przechodnia. Okazało się, że doznał on ataku padaczki. Policjant przytrzymywał głowę i szczękę mężczyzny i w międzyczasie wezwał na miejsce pogotowie ratunkowe. Przed przyjazdem ratowników medycznych, mężczyzna przeszedł jeszcze kolejny atak. Na szczęście, policjant właściwie stabilizował ciało chorego. Dzięki szybkiej reakcji mundurowego, przechodzień w porę uzyskał odpowiednią pomoc medyczną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE