Od 11 czerwca zmiany rozkładu jazdy Kolei Śląskich. Utrudnienia z powodu remontów

i

Autor: Koleje Śląskie

Komunikacja

Zmiany w rozkładzie jazdy Kolei Śląskich. Utrudnienia m.in. na trasach Katowice-Tarnowskie Góry i Milówka-Zwardoń

2023-06-05 14:44

W niedzielę, 11 czerwca pociągami Kolei Śląskich w wielu miejscach będziemy kursować już według zmienionego rozkładu jazdy. To z powodu prowadzonych w wielu miejscach remontów.

Ważna informacja dla wszystkich podróżujących Kolejami Śląskimi. Od najbliższej niedzieli kursy w wielu miejscach będą odbywały się według zmienionego rozkładu jazdy. Powód? Prace remontowe, realizowane przez spółkę PKP Polskie Linie Kolejowe.

Utrudnienia zapowiedziane są na odcinku Bielsko Biała Północ (od 11 czerwca do odwołania), Katowice - Tarnowskie Góry (od 11 czerwca do odwołania) Nowy Bieruń-Oświęcim (od 11 do 18 czerwca, a później od 3 do 17 lipca), Zebrzydowice - Cieszyn (od 11 czerwca do 2 września). W późniejszym terminie to połączenia na trasie Myszków - Częstochowa (od 18 do 23 czerwca) i Milówka - Zwardoń (od 19 do 24 czerwca). 

Będzie można już natomiast bez problemu dojechać z Katowic do Zakopanego, powrócą połączenia na odcinku Chałupki-Bohumin. Dodatkowe, wprowadzone przystanki to Dąbrowa Górnicza Pogoria i Goczałkowice-Zdrój.

Szczegółowy rozkład jazdy pasażerowie znajdą na stronie internetowej Kolei Śląskich: www.kolejeslaskie.com. 

Infolinia o utrudnieniach w kursowaniu pociągów Kolei Śląskich jest czynna całodobowo przez siedem dni w tygodniu, pod nr tel.: +48 32 428 88 88 oraz pod nr tel. dla osób z niepełnosprawnościami: +48 727 030 303. 

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE