Pijana matka jechała z dwójką dzieci. Spowodowała kolizję na autostradzie

i

Autor: Archiwum Pijana matka jechała z dwójką dzieci. Spowodowała kolizję na autostradzie

Pijana matka jechała z dwójką dzieci. Spowodowała kolizję na autostradzie

2022-10-17 15:41

Do skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania dopuściła się 35-letnia mieszkanka Żor. Kobiet mając prawie 3 promile spowodowała kolizję na autostradzie A1. To cud, że nikomu nic się nie stało.

Pijana matka jechała z dwójką dzieci. Spowodowała kolizję

Policjanci z Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach zatrzymali w piątek, 14 października, 35-letnią mieszkankę Żor, która kierowała samochodem mając w organizmie blisko 3 promile. Nieodpowiedzialna kobieta wsiadła do samochodu razem z dwójką dzieci: 7-letnią dziewczynką i 8-letnim chłopcem. Co gorsza, kobieta jechała z nimi autostradą A1 gdzie spowodowała kolizję uderzając w tył Skody. Dzieciom na szczęście nic się nie stało. Po wypadku trafiły pod opiekę ojca. Nieodpowiedzialna matka straciła już prawo jazdy, a za prowadzenie po pijanemu może dostać dwa lata więzienia. 

Jeśli jednak prokurator uzna, że swoim zachowaniem naraziła dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE