Pędził ponad 170 km/h na DK1! Policjanci z grupy SPEED byli bezlitośni [WIDEO]

2019-12-31 9:21
Pędził 173 km/h na DK1
Autor: KWP Katowice

Aż o ponad 110 km/h przekroczył dopuszczalną prędkość 39-letni kierowca, który za kierownicą skody na DK1 w Bogusławicach k. Częstochowy został zatrzymany przez specjalistyczną policyjną grupę SPEED. Skończyło się srogim mandatem i punktami karnymi. Zobaczcie rajd kierowcy skody na DK1.

Pędził ponad 170 km/h na DK1. Ograniczenie było do 60 km/h

Aż 173 km/h pędził 39-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego na DK1 w Bogusławicach k. Częstochowy na odcinku, na którym obowiązuje ograniczenie do 60 km/h. Kierowca skody nie miał szczęścia, bowiem jego drogowe popisy bacznie obserwowali policjanci z grupy SPEED, którzy jechali tą trasą nieoznakowanym radiowozem.

Policjanci ruszyli za skodą i dokonali pomiaru jej prędkości. Okazało się, że 39-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego rozpędził się aż do 173 km/h. Chwilę później stał już na poboczu i rozmawiał z mundurowymi. Kontrola drogowa zakończyła się 500-złotowym mandatem oraz 10 punktami karnymi, które wpłynęły na konto pirata drogowego. Zobaczcie wideo z rajdu 39-letniego kierowcy skody na DK1.

Policyjna grupa SPEED funkcjonuje na polskich drogach od lipca 2019 roku i już wielokrotnie potwierdziła swoją użyteczność, zatrzymując kierowców, którzy naginali przepisy drogowe. Grupa w województwie śląsim liczy ponad 50 policjantów, a w jej skład wchodzą mundurowi drogówki z komendy wojewódzkiej, jednostek miejskich i powiatowych Policji, a także stróże prawa z pionów kryminalnych i zwalczających cyberprzestępczość.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE