Opanuj sztukę negocjacji, bo dobry negocjator ma większe szanse na wygraną!

2022-01-07 8:00
Opanuj sztukę negocjacji, bo dobry negocjator ma większe szanse na wygraną!
Autor: pixabay.com

Opanowanie sztuki negocjowania potrafi dokonać w życiu wielkich zmian. Na lepsze – przekonuje Marta Dargiewicz, specjalista od negocjacji i mediator sądowy, a zarazem dziennikarka, fotograf, poetka, autorka komedii kryminalnych. W marcu przeprowadzi w GWSH szkolenie z teorii negocjacji i nauki praktycznej sztuki negocjowania.

Umiejętność skutecznego negocjowania jest nie do przecenienia we współczesnym świecie, zarówno w sferze zawodowej, jak i społecznej oraz prywatnej. Umieć negocjować to umieć rozmawiać i dążyć do porozumienia. - Dobry negocjator ma większe szanse na wygraną, bo negocjowanie to sztuka i nie tylko można się jej nauczyć, ale warto ją cały czas rozwijać – tłumaczy Marta Dargiewicz.

Poczuj się pewnie!

Umiejętność negocjowania sprawia, że człowiek czuje się pewnie. To olbrzymi komfort. Nie mówiąc już o tym, że negocjacje dają wiele impulsów do tego, żeby dowiadywać się więcej o świecie. Trudno wskazać inną dziedzinę, którą cechowałaby tak wielka interdyscyplinarność. Każdy, kto chce się uczyć i rozwijać, znajdzie w negocjacjach coś dla siebie.

Weź udział w szkoleniu

Co to są stopery komunikacyjne? Jak chronić się przed manipulacją? Jak skutecznie negocjować? Na czym polegają niezdrowe zachowania konwersacyjne? W jaki sposób zarządzać emocjami? Tę praktyczną wiedzę można zdobyć na szkoleniu „Negocjacje w praktyce”. Termin: 12-13 marca 2022 r. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie www.gwsh.pl.

Opanuj sztukę negocjacji, bo dobry negocjator ma większe szanse na wygraną!
Autor: mat.prasowe

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE