Nocna impreza w Energy 2000 Katowice jak w kasynie Las Vegas

2022-09-22 14:18

Energy 2000 w Katowicach zorganizowało imprezę przypominającą świat kasyn Las Vegas. Dyskoteka w amerykańskim stylu przypadła gościom do gustu. Bawili się doskonale do białego rana.

Energy 2000 w Katowicach

Klub Energy 2000 w Katowicach zaprosił gości na niedzielną imprezę pod hasłem One Night in Las Vegas. Zabawa w konwencji amerykańskiego kasyna bardzo się spodobała uczestnikom dyskoteki. W sali DANCE tańczyli i śpiewali na koncercie, którego główną postacią był Skolim - autor hitów: "WYGLĄDASZ IDEALNIE", "MOJA DAMA", "DAWAJ KRÓLOWO".

"Spędź wieczór pełen emocji i klimatu rodem z Las Vegas. Wielkie kasyna, tajemnicze budynki spowite dobrą zabawą, lejące się trunki i nieustanny dreszczyk emocji, to coś, co budzi zainteresowanie w każdym człowieku. A może by tak przenieść się na chwilę do tego świata i poczuć go na własnej skórze? - tak zachęcali organizatorzy wydarzenia w Energy 2000 w Katowicach.

Goście byli zachwyceni. Zobaczcie, co działo się w Energy 2000 w Katowicach. Mamy galerię zdjęć z tej imprezy.

One Night in Las Vegas w klubie Energy 2000 na zdjęciach

Impreza w klubie Energy 2000

Klub już dzisiaj zaprasza na kolejne wydarzenia. W piątek 23 września odbędzie się Vixomania. Wystąpią najlepsi tego gatunku: 𝐊𝐈𝐋𝐋𝐄𝐑/ 𝐄𝐍𝐃𝐑𝐈𝐔/ 𝐂𝐘𝐏𝐑𝐄𝐗/ 𝐆𝐀𝐒𝐇𝐌𝐀𝐊𝐄𝐑/𝐏𝐀𝐍𝐂𝐙𝐀. Oprócz eksplozji dźwięków, czekają także inne atrakcje i niespodzianki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE