Festiwal Roślin w Katowicach

i

Autor: Marcin Twaróg

Targi

Niższych cen nie znajdziecie. W Katowicach trwa Festiwal Roślin

W Katowicach trwa Festiwal Roślin. Od soboty do niedzieli w Międzynarodowym Centrum Kongresowym nabyć można rośliny doniczkowe, wydawnictwa dla miłośników kwiatów, narzędzia ogrodnicze i preparaty.

Festiwal Roślin doniczkowych w Katowicach został pomyślany jako wielkie targowisko, na którym można oglądać, wybierać i się targować ze sprzedawcami. I faktycznie tak jest! Wystarczy się miło uśmiechnąć, puścić oko, a sprzedawcy chętnie stosują obniżki. Sprawdziliśmy ceny roślin i śmiało możemy powiedzieć, że taniej już się chyba nie da niczego kupić.

Festiwal Roślin w Katowicach. Sprawdź ceny

Zobacz galerię zdjęciową z cenami

Ile kosztują rośliny na festiwalu w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach? Wszystko zależy od wysokości, rodzaju i wyglądu samej rośliny.

Oto przykładowe ceny:

  • cycas 139 zł
  • calathea orbifolia 95 zł
  • cocos 60 zł
  • bonsai 93 zł
  • coffea arabica 10 zł
  • crasula hobbit 7 zł

A to tylko przykłady. Równocześnie możemy się zaopatrzyć w doniczki, podstawki, narzędzia ogrodnicze i do pielęgnacji roślin, a także różnego rodzaju preparaty wspomagające kondycję roślin.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W sobotę targi potrwają od godz. 8 do 20, natomiast w niedzielę - od godz. 10 do 18.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE