Policja

i

Autor: podkarpacka policja/zdjęcie ilustracyjne

Rybnik

Nieoznakowany radiowóz zderzył się z motocyklem. To już drugi raz w tym tygodniu

Na ul. Świerklańskiej w Jankowicach doszło do zderzenia nieoznakowanego radiowozu z motocyklem. 47-letni kierowca jednośladu został zabrany do szpitala. Zaledwie dwa dni wcześniej, w rybnickiej dzielnicy Kamień, policyjny pojazd zderzył się z osobówką.

To już drugi raz w tym tygodniu w pow. rybnickim, kiedy radiowóz bierze udział w zdarzeniu drogowym. Najpierw, w środę 31 maja w nocy w dzielnicy Kamień, radiowóz zderzył się z osobówką. Kierujący samochodem policjant był sprawcą i został ukarany mandatem.

Dziś (piątek 2 czerwca) przed południem w Jankowicach doszło do bardzo podobnej sytuacji. Na wysokości skrzyżowania ul. Świerklańskiej z ul. Spokojną nieoznakowany radiowóz zderzył się z motocyklem. W wyniku zdarzenia 47-letni kierowca jednośladu trafił do szpitala. Kierujący radiowozem policjant, jak i jego pasażerka - st. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowa rybnickiej policji - nie doznali większych obrażeń. 

Policja przebadała obu kierowców alkomatem, byli trzeźwi. Teraz mundurowi zajmą się wyjaśnieniem dokładnych okoliczności zdarzenia. Kto ponosi winę za wypadek - takich informacji policja na ten moment nie udziela.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE