Nie żyje młody trener futsalu z Zabrza. Miał zaledwie 32 lata

i

Autor: Bongo Futsal Niemodlin

Nie żyje młody trener futsalu z Zabrza. Miał zaledwie 32 lata

2023-02-04 11:16

W wieku zaledwie 32 lat zmarł Szymon Wesołowski. Pochodzący z Zabrza trener pracował ostatnio w Bongo Futsal Niemodlin, a w przeszłości prowadził również kluby m.in. z Gliwic i Knurowa.

O śmierci młodego zabrzańskiego trenera poinformował jego ostatni klub, II-ligowy Bongo Futsal Niemodlin. 32-latek w swojej karierze pracował z kilkoma klubami w województwie śląskim. Prowadził między innymi juniorskie grupy Concordii Knurów. W przeszłości związany był również z Piastem Gliwice, gdzie pełnił rolę dyrektora Akademii Futsalu.

W styczniu br. został trenerem reprezentacji Polski niesłyszących w piłce nożnej i futsalu. Za swoją pracę był wielokrotnie doceniany, a w 2022 roku został nawet wybrany trenerem roku województwa opolskiego. Przyczyny śmierci młodego szkoleniowca nie są obecnie znane.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE