Moc magicznych atrakcji w centrum śląskiej aglomeracji. W wakacje Legendia jest dla Was otwarta codziennie!

2022-08-08 9:47
legendia
Autor: Materiały prasowe

Wakacje i lato w pełni. Wiele osób szuka sposobu na spędzenie wolnego czasu nie tylko na dalekich wyjazdach, ale także w mieście. Idealną opcją będzie wizyta w Śląskim Wesołym Miasteczku - Legendia. To magiczne miejsce w wakacje jest otwarte przez siedem dni w tygodniu!

Za nami już prawie połowa lata, ale to nie powód, by rezygnować z aktywności na zewnątrz. Tym bardziej, że Śląskie Wesołe Miasteczko - Legendia dostarcza Wam atrakcji przez cały rok! Moc magicznej zabawy przyciąga tłumy gości już od ponad 60. lat. Legendia - wyjątkowe miejsce jest zlokalizowane w centrum aglomeracji śląskiej. Przez całe wakacje park otwarty jest codziennie! A jakie atrakcje tam na Was czekają?

legendia
Autor: Materiały prasowe

Jesteście fanami karuzeli lub kolejek górskich? Lubicie zaserwować sobie porządną dawkę adrenaliny? A może wolicie nieco spokojniejsze atrakcje? Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko jest miejscem idealnym dla Was. Tutaj radość ze spędzania wolnego czasu znajdą zarówno dzieci, jak i dorośli. Dodatkowo od początku lipca najmłodsi mogą skorzystać z nowych atrakcji. To Ptasi Patrol - czyli kolorowy młyn, który pozwoli najmłodszym gościom parku podziwiać piękne korony drzew i poczuć się jak prawdziwy ptasi mieszkaniec drewnianego domku. Gondole atrakcji przypominają budki dla ptaków, a całe zdobienie nawiązuje do leśnych motywów. Atrakcja zyskała już sympatię wielu najmłodszych gości parku.

legendia
Autor: Materiały prasowe

Drugą nowością jest Leśna Wyprawa. Na czym polega? Ta atrakcja zrobiona jest na wzór pociągu poruszającego się po torach. Motywem przewodnim atrakcji jest wyprawa po magicznym, tajemniczym lesie. Jest to idealna atrakcja dla dzieci, które uwielbiają przygody.

legendia
Autor: Materiały prasowe

Dodatkowo możecie też wziąć udział w Grywalizacji. To wyjątkowa gra, dzięki której można zagłębić się w świecie legend i baśni. Na terenie całego parku rozlokowano magiczne tablice. Na każdej z nich znajdziecie bajkową historię oraz nawiązujące do niej pytanie. Każdy z uczestników Grywalizacji, który odgadnie magiczne hasło, otrzyma upominek. Celem gry jest wprowadzenie gości w bajkowy klimat, jaki panuje Legendii.

legendia
Autor: Materiały prasowe

Co oprócz tego? Warto wziąć udział w różnych animacjach i show. Do wyboru macie m.in. Kąpiel w Zaczarowanej Pianie (Piana Party) - która odbywa się w każdą sobotę i niedzielę, czy Show z magicznymi skrzatami. Dokładny plan animacji i atrakcji znajdziecie TUTAJ.

legendia
Autor: Materiały prasowe

Gdy zapada zmrok, Legendia nie kładzie się spać. Wręcz przeciwnie! To magiczne miejsce można odkrywać także nocą. Legendia at Night to idealna opcja, dla osób, które lubią zabawę pod osłoną nocy. Mieniące się światła atrakcji, muzyka, która wprawia w taneczny nastrój, to zaledwie część elementów, które tworzą wyjątkowy klimat tego wyjątkowego wydarzenia. Te odbywają się cyklicznie, warto więc sprawdzić, kiedy odbędzie się kolejna Legendia at Night.

legendia
Autor: Materiały prasowe
legendia
Autor: Materiały prasowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE