Policja

i

Autor: Policja zdj. ilustracyjne

Makabryczne odkrycie w Tarnowskich Górach. Znaleziono zwłoki zaginionego 40-latka

W czwartek, 23 lutego 2023 r., w Tarnowskich Górach znaleziono zwłoki mężczyzny. Okazuje się, że to 40-latek, którego zaginięcie zgłoszono w zeszłym roku.

Jak informuje portal gwarek.com.pl w pobliżu węzła kolejowego w Tarnowskich Górach w czwartek, 23 lutego, natrafiono na zwłoki mężczyzny. Ciało przez przypadek znalazły spacerujące osoby.

Policja potwierdziła, że to 40-letni mężczyzna zaginiony w połowie listopada 2022 r. Prokuratura zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok. Na razie policjanci nie podają przyczyny zgonu.

Zwłoki znajdowały się na terenie leśnym przy ul. Fabrycznej, w pobliżu węzła kolejowego. Możemy potwierdzić, że to zaginiony tarnogórzanin. Prokurator polecił zabezpieczyć ciało do przeprowadzenia sekcji zwłok – poinformował portal gwarek.com.pl sierż. szt. Kamil Kubica, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE