Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

i

Autor: Materiały prasowe

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko zaprasza na sezon letni 2022. W tym roku trwa ponad 100 dni! Z tym biletem nie przegapisz żadnego!

2022-05-10 13:34

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko otworzyła sezon 2022 w dniu 16 kwietnia. W maju zaprasza do zabawy w piątki, soboty i niedziele. Natomiast już 16 czerwca (tydzień wcześniej niż zazwyczaj) rozpocznie sezon wakacyjny, podczas którego, można odwiedzać park codziennie. Na gości czeka blisko 40 atrakcji. Można z nich korzystać do woli, w ramach jednego biletu wstępu. Zaś wybierając Bilet Sezonowy, można szaleć na karuzelach i rollercoasterach każdego dnia sezonu, bez dodatkowych opłat.

Jeżeli jesteście fanami karuzel i kolejek górskich lub macie w rodzinie dziecko, które najchętniej nie schodziłoby np. z karuzeli łańcuchowej? Warto zapoznać się z propozycją Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka. Chorzowski park ma idealne rozwiązanie dla tych, którzy wesołe miasteczko chętnie odwiedzaliby częściej niż tylko jeden raz w roku. To Magiczny Bilet Sezonowy, który umożliwia zabawę w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku każdego dnia sezonu 2022, a obecnie, jeszcze tylko do 15 maja, kosztuje tyle samo, co jednodniowy bilet wstępu. Można go kupić już za zaledwie 119 zł.

Choć może trudno w to uwierzyć, nie ma tutaj żadnego ukrytego haczyka – śmieje się Izabela Kieliś, local commercial manager w Legendii. - Bilety sezonowe, czy bilety roczne, funkcjonują w wielu znanych parkach rozrywki w Europie i nie tylko. Również w Legendii już od kilku lat można nabyć jeden bilet wstępu, który umożliwia korzystanie z oferty naszego parku w każdym dniu jego otwarcia. Oznacza to, że np. w okresie wakacyjnym, kiedy Legendia otwarta jest od poniedziałku do niedzieli, można bywać u nas codziennie – tłumaczy.

Co ważne w ramach Biletu Sezonowego możliwy jest nie tylko wstęp do parku, ale również korzystanie z atrakcji bez dopłat. Dawny system osobnego płacenia za wstęp i dopłacania za atrakcje, znany jeszcze z czasów Wesołego Miasteczka, jest już tylko wspomnieniem.

Warto wspomnieć również o innych korzyściach wynikających z posiadania „sezonówki”. Oprócz zabawy w Legendii każdego dnia sezonu bez żadnych dopłat, posiadacze Biletu Sezonowego otrzymują dodatkowo gratis: 15% stałego rabatu w gastronomii i sklepach na terenie parku, darmowy parking oraz wstęp na nocną zabawę Legendia at Night.

Kiedy najlepiej zaopatrzyć się w Bilet Sezonowy? Im szybciej, tym lepiej.

Wcześniej zakupiony Bilet Sezonowy, to największa liczba dni zabawy, z których można skorzystać w trakcie sezonu. Kolejny argument to cena. Tylko w przedsprzedaży mamy dla naszych gości najlepszą propozycję. Obecnie, jeszcze tylko do 15 maja, Bilety Sezonowe kupić można już od 119 zł. Po tej dacie będą one droższe o średnio 40 zł, dlatego nie warto zwlekać z decyzją – zaznacza Kieliś.

By korzystać z Biletu Sezonowego do Legendii, niezbędne jest zarejestrowanie się w systemie Gopass, ponieważ tylko w ten sposób można otrzymać dostęp do wszystkich benefitów, które daje „sezonówka”. Natomiast samego zakupu biletów można dokonać na trzy sposoby: online na stronie gopass.travel, po zalogowaniu się do istniejącego lub zarejestrowaniu nowego konta; offline – w kasach Legendii w dniu jej otwarcia lub z wykorzystaniem Bonu Turystycznego zarówno online, jak i offline. Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie www.legendia.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE