pixabay

i

Autor: Natalia Czarnuch fot. Pixabay

Kung-Fu czy indywidualna nauka gry na gitarze w Gminnym Ośrodku Kultury w Chełmie Śląskim

2022-05-13 13:55

Warsztaty plastyczne, warsztaty sportowe z kung-fu czy karate, warsztaty z ceramiki czy indywidualne zajęcia gry na gitarze lub ukulele. To zajęcia organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Chełmie Śląskim. Wszystkie warsztaty skierowane są dla dzieci i dorosłych, zapisać się może każdy, kto tylko ma ochotę. ​

W Gminny Ośrodku Kultury w Chełmie Śląskim prowadzone są ciekawe warsztaty dla dzieci i dorosłych. Mieszkańcy mogą skorzystać między innymi z zajęć sportowych, zajęć ceramicznych, plastycznych czy też muzycznych.

Zajęcia muzyczne to są zajęcia indywidualne z zakresu nauki gry na gitarze, ukulele czy pianinie. Dzieci się umawiają indywidualnie z instruktorami i mają swoje prywatne lekcje. Mamy jeszcze naukę tańca, tutaj też stworzone są dwie grupy. Mamy w ofercie taniec nowoczesny i taniec towarzyski - mówi Rafał Kozubek, z chełmskiego GOK-u.

Na każde warsztaty prowadzone są zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona. Cały harmonogram zajęć można znaleźć na stronie GOK-u. Organizowane są również warsztaty dla seniorów.

Gminny Ośrodek Kultury w Chełmie Śląskim planuje zorganizować również festyn z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w plenerze już 5 maja. Dla mieszkańców przygotowano wiele konkursów i zabaw. ​