Kultowa Szuflada 15 z Chorzowa wystawiona na sprzedaż. Kupisz ją za 80 tys. zł!

2023-01-13 14:26
Kultowa Szuflada 15 z Chorzowa wystawiona na sprzedaż. Kupisz ją za 80 tys. zł!
Autor: szuflada 15/otodom.pl Kultowa Szuflada 15 z Chorzowa wystawiona na sprzedaż. Kupisz ją za 80 tys. zł!

Kultowa Szuflada 15 to klub i restauracja, którą przez lata odwiedzali fani dobrej muzyki i pysznego jedzenia. Lokal od wielu miesięcy jest nieczynny, a właściciele próbują ją sprzedać. Pierwsze podejście się nie udało, więc teraz można ją kupić za połowę ceny.

Szuflada 15 z Chorzowa wystawiona na sprzedaż. Kupisz ją za bezcen

W serwisie otodom.pl pojawiła się oferta sprzedaży kultowej Szuflady 15 z Chorzowa. W lokalu na trzech piętrach znajdował się klub i restauracja. Lokal był już raz wystawiany na sprzedaż we wrześniu ubiegłego roku. Wtedy można było go kupić z całym wyposażeniem za 169 tys. zł. Po wielu miesiącach, kiedy nie było chętnych, lokal ponownie został wystawiony na sprzedaż. Tym razem można go kupić za 80 tysięcy złotych. Co jest w ofercie?

Jak czytamy w serwisie otodom.pl, nowy właściciel dostanie lokal o powierzchni 400 m kw. Na parterze znajduje się magazyn, obieralnik, winda towarowa obsługująca wszystkie piętra. Na 1 piętrze jest właściwa część Szuflady 15, czyli sala główna z barem, scena, toalety i biura. Piętro wyżej natomiast jest sala z barem i przestronny taras kamienicy. W skład lokalu wchodzi pełne wyposażenie w tym kuchnia, w której znajdują się: piec do pizzy, piec konwekcyjny, 7 lodówek, 7 zamrażarek, mieszalnik, frytownice, girlle, kuchnia gazowa, blaty robocze ze stali nierdzewnej, noże, garnki, patelnie, gn'y. 

Do tego wyposażenie lokalu, w tym pufy, stoły, krzesła, zastawy ze sztućcami pozwalające obsłużyć nawet 300 osób. Jest tam nawet ekspres ciśnieniowy warty ok. 30 tys. zł. Jak czytamy w ofercie, lokal posiada pozwolenie SANEPIDU na gastronomię i koncesję na alkohol, tak więc nowy najemca ma możliwość kontynuowania obowiązującej umowy najmu (koszt to ok. 8 tys. zł miesięcznie do negocjacji). 

Dlaczego Szuflada 15 w Chorzowie jest tak kultowa?

Znajdujący się na popularnej "Wolce" lokal od lat przyciągał tłumy klientów nie tylko dobrą ofertą restauracyjną, ale również eventami. Z koncertami czy stand-upami gościło tam wielu artystów. Sam lokal zresztą jest świetnie przygotowany na dalsze organizowanie nie tylko koncertów, ale też imprez okolicznościowych. Cały lokal z pełnym wyposażeniem jest dostępny praktycznie od zaraz. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE