Kolejna "ofiara" rudzkiego "zakrętu mistrzów". To się musiało skończyć dachowaniem

2023-01-25 20:39
Kolejna ofiara rudzkiego zakrętu mistrzów. To się musiało skończyć dachowaniem
Autor: KMP Ruda Śląska

Choć na „zakręcie mistrzów” rudzkiej DTŚ-ki zamontowano fotoradar, to jednak nie wszyscy dostosowują prędkość do warunków na drodze. Kierująca samochodem marki Honda straciła panowanie nad swoim pojazdem. Sytuacja skończyła się dachowaniem na poboczu.

"Zakręt mistrzów" w Rudzie Śląskiej. Dachował samochód

We wtorek, 24 stycznia, po godz. 12 na rudzkim odcinku DTŚ w kierunku Gliwic, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia.

Kierująca Hondą straciła panowanie nad swoim pojazdem i wypadła z drogi dachując. Świadkowie natychmiast udzielili pomocy i powiadomili służby. Kobietę, która kierowała samochodem, oraz jej córkę medycy przewieźli na badania do szpitali. Ich obrażenia nie okazały się, na szczęście, poważne.

Policjanci apelują, aby zwiększyć swoją czujność na drodze. Wystarczą lekkie opady deszczu czy niskie temperatury i jezdnia nagle stała się śliska.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE