Kobieta nie chciała otworzyć drzwi kuratorowi sądowemu. Pod blokiem rozłożono skokochron dla bezpieczeństwa

i

Autor: klobucka.pl

Częstochowa

Kobieta nie chciała otworzyć drzwi kuratorowi sądowemu. Pod blokiem rozłożono skokochron dla bezpieczeństwa

Do groźnie wyglądającej sytuacji doszło w poniedziałek, 2 czerwca, w Częstochowie. Przed jednym z bloków rozłożono powiem skokochron, czyli urządzenie do amortyzowania skoków z wysokości. Okazało się, że kobieta, mieszkająca na ósmym piętrze wraz z małym dzieckiem, nie chciała wpuścić do domu kuratora sądowego. W obawie o ich bezpieczeństwo podjęto takie właśnie działanie.

Kobieta nie chciała otworzyć drzwi kuratorowi sądowemu. Była obawa o jej życie, a także dziecka 

Czy kobieta chciała wyskoczyć z bloku trzymając w rękach malutkie dziecko? Takie informacje pojawiły się w piątek, 2 czerwca, w przestrzeni medialnej. Na szczęście, okazało się, że sytuacja nie była tak dramatyczna.

Wszystko zaczęło się od tego, że przed jednym z bloków w Częstochowie strażacy rozłożyli skokochron, czyli urządzenie mające za zadanie amortyzowanie skoków z wysokości. 

- Wszystkie służby zadziałały w sposób prewencyjny. Niepokojący był fakt, że kobieta z dziecka przebywała w mieszkaniu i nie chciała otworzyć drzwi kuratorowi sądowemu - wyjaśnia asp. szt. Barbara Poznańska, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie 

W obawie, że mogło by coś się stać, rozłożono wspomniany skokochron. - Na szczęście, nic nikomu się nie stało - dodaje oficer prasowa KMP w Częstochowie. 

Kobieta otworzyła w końcu drzwi kuratorowi, a także policjantom, którzy również byli na miejscu. 

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://eska.pl/slaskie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE