Kino pod chmurką? Wyjątkowe seanse filmowe w MCK w Tychach

2022-06-03 14:41
pixabay
Autor: fot. Pixabay

Miejskie Centrum Kultury w Tychach organizuje dla mieszkańców kino plenerowe. Wyświetlane są wyjątkowe filmy, które wywołują wiele emocje, od radości po rozpacz, od śmiechu do łez wzruszenia.

Są to ciekawe produkcje, pełne całego wachlarza emocji, takich jakich nie brakuje nam w życiu. Pod gołym niebem, czując delikatne podmuchy ciepłego, letniego wiatru możemy zatopić się w fabule, zasiadając na krzesłach, leżakach czy miękkich pufach i tak w pojedynkę, lub w większym gronie po prostu spędzić czas - mówi Magdalena Borucka z tyskiego miejskiego centrum kultury.

Seanse odbywają się w wybrane piątkowe wieczory w ogrodzie tyskiego MCK. Wstęp jest bezpłatny. Najbliższy seans, który odbędzie się 10 czerwca rozpocznie się o 21:30.

W ramach cyklu kino FreeLove zaprezentujemy w plenerowej scenerii naszego ogrodu film pt. "O nieskończoności" w reżyserii jednego z najbardziej oryginalnych twórców kina europejskiego - Roy Anderssona, który w charakterystyczny dla siebie sposób snuje refleksje nad życiem, nad jego pięknem, okrucieństwem, blaskiem i banałem - dodaje Piotr Kumor, z tyskiego MCK-u.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE