Kiedy otwarcie salonów fryzjerskich w województwie śląskim? Rząd podał datę! [07.05.2021]

2021-05-07 8:08
Kiedy otwarcie salonów fryzjerskich w województwie śląskim? Rząd przedstawił wstępną datę
Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Kiedy zostaną otwarte salony fryzjerskie w województwie śląskim? Rząd zapowiada łagodzenie obostrzeń zaraz po majówce, wtedy też zostaną odmrożone kolejne branże, również w woj. śląskim, gdzie sytuacja epidemiczna jest najtrudniejsza. Premier na konferencji prasowej zorganizowanej 28 kwietnia zapowiedział łagodzenie obostrzeń w maju. Co z fryzjerami w województwie śląskim?

Kiedy otwarcie salonów fryzjerskich w województwie śląskim?

Rząd zdecydował, że od poniedziałku, 26 kwietnia w 11 województwach ponownie mogą być otwarte salony fryzjerskie, kosmetyczne oraz salony tatuażu. Niestety w tym gronie nie znalazło się województwo śląskie, gdzie lockdown został przedłużony do odwołania i w tym regionie salony urody pozostaną zamknięte.

Na szczęście malejąca liczba nowych przypadków zakażeń koronawirusem daje nadzieję na to, że również w województwie śląskim ponownie otworzą fryzjerów.

Kiedy otworzą fryzjerów na Śląsku? To pytanie zadaje sobie dzisiaj wielu mieszkańców województwa śląskiego, którzy już planują podróż do innego regionu, żeby skorzystać z usług fryzjera.

Na szczęście wiemy już, że salony fryzjerskie w woj. śląskim zostaną otwarte 1 maja. Od tego dnia mają obowiązywać jednolite zasady bezpieczeństwa w całym kraju – otwarte będą  salony fryzjerskie i kosmetyczne. Potwierdził to również premier Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej zorganizowanej 28 kwietnia.

ZOBACZ WIĘCEJ: Doradca premiera podał DATĘ powrotu do normalności. "Wtedy na pewno będzie już dobrze"

Raport z anteny 22.04, godz.10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE