Katowice. Z powodu awarii ciepła zamknięto basen w Brynowie

2022-11-22 14:49
 Katowice. Z powodu awarii ciepła zamknięto basen w Brynowie
Autor: Archiwum Katowice. Z powodu awarii ciepła zamknięto basen w Brynowie

Awaria ogrzewania w Katowicach. Dostawę ogrzewania i ciepłej wody wstrzymano w trzech dzielnicach: Brynowie, Piotrowicach-Ochojcu i Ligocie. Z tego powodu zamknięto też basen na Brynowie.

Tauron Ciepło poinformował, że awaria obejmie budynki w trzech dzielnicach: Brynów, Piotrowice-Ochojec i Ligota. Przerwa w dostawach ciepła jest spowodowana nieszczelnością głównego rurociągu magistralnego w Katowicach.

- Służby techniczne TAURON Ciepło dokładają wszelkich starań aby szybko i sprawnie przeprowadzić prace naprawcze i skrócić do minimum wymaganą technologicznie, konieczną przerwę w dostawie ciepła - przekazuje spółka.

I tłumaczy, że naprawienie usterki zajmie kilkanaście godzin. Dostawy ciepła mają zostać wznowione najpóźniej we wczesnych godzinach porannych w środę 23 listopada.

Z powodu awarii trzeba było zamknąć też basen w Brynowie. Dwa tygodnie temu z powodu prac modernizacyjnych na linii ciepłowniczej zamknięto basen w Burowcu.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE