Kolizja dk 86

i

Autor: Michał Gawroński / Informacje Drogowe - Śląsk i Okolice

Katowice: Kolizja na DK 86 w Murckach. Samochód ciężarowy wjechał w osobówkę

We wtorek, 28 lutego 2023 r., w Katowicach na DK 86 wysokości Murcek doszło do zderzenie samochodu osobowego z samochodem ciężarowym. Nikomu nic się nie stało. Utrudnienia trwały kilkanaście minut.

Na DK 86 w Katowicach, przed światłami na wysokości Murcek, w kierunku na Tychy około godziny 7.30 doszło do kolizji dwóch pojazdów.

Samochód ciężarowy przy zmianie pasa ruchu wjechał w samochód osobowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Utrudnienia w ruchu trwały kilkanaście minut.

Ciężarówka marki Man przy nieprawidłowej zmianie pasa ruchu doprowadziła do kolizji z Audi a4 nikomu nic się nie stało przez. Chwilę zablokowany był jeden pas ruchu. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce usunięto pojazdy z jezdni. Zjechały one na parking i tam jest dalej obsługiwane to zdarzenie ale jako kolizja – informuje oficer prasowy Komendy Policji w Katowicach podkom. Agnieszka Żyłka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE