Adam i Izabela Małyszowie

i

Autor: Adam Małysz Instagram

Wisła

Jak żyją Małyszowie? Imponujący dom Adama Małysza i jego żony w Wiśle

Adam i Izabela Małyszowie żyją w udanym związku od przeszło dwóch dekad. Wspólne życie związali z Wisłą, rodzinną miejscowością. Tam wybudowali przytulny dom, w którym wychowali córkę, Karolinę. Zobaczcie, jak wygląda miłosne gniazdko państwa Małyszów! Trzeba przyznać, że dom słynnego skoczka narciarskiego i jego żony robi ogromne wrażenie.

W czerwcu tego roku państwo Małyszowie świętowali 26. rocznicę ślubu. Adam i Izabela znali się całe życie, chodzili do tej samej podstawówki. Na czas szkoły średniej ich drogi się rozeszły. Dopiero po latach spotkali się ponownie podczas zabawy w jednej z lokalnych dyskotek. Wtedy między nimi coś zaiskrzyło i od tego czasu stanowią nierozłączną parę.

Małyszowie swoje życie związali z rodzinną miejscowością, Wisłą. To jeden z najbardziej urokliwych kurortów w Beskidzie Śląskim. Tutaj para wybudowała sobie przytulny dom, który często jest tłem instagramowych relacji Adama i Izabeli Małyszów. Trzeba przyznać, że ich wspólne gniazdko robi imponujące wrażenie! Piękna i nowoczesna kuchnia, wygodny salon i przestronny ogród z ogromnym basenem... Dom państwa Małyszów to kwintesencja stylu i wygody. Zresztą zobaczcie sami!

Jak żyją Małyszowie? Dom Adama i Izabeli Małyszów w Wiśle prezentuje się imponująco:

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE