Najciekawsze stylizacje Sanah. Ta dziewczyna potrafi zaskoczyć

i

Autor: AKPA

Muzyczny quiz

Jak dobrze znasz utwory sanah? Rozpoznaj tytuł piosenki po cytacie i rozwiąż nasz QUIZ

Sanah, w iście ekspresowym tempie, zrobiła karierę na polskim rynku muzycznym. Ma na koncie cztery płyty, wyprzedaje hale, a także... stadiony. Jej piosenki grane są dosłownie wszędzie. Sprawdzimy więc, jak dobrze znacie teksty utworów artystki. Oto QUIZ specjalnie dla fanów sanah.

Quiz o sanah. Jak dobrze znasz teksty piosenek artystki? 

Sanah to obecnie najpopularniejsza polska artystka, która na swoje koncerty przyciąga rzesze fanów. Nic więc dziwnego, że po największych klubach i halach w kraju, przyszła w tym roku pora na stadiony. Wokalistka zagra w Chorzowie, Gdańsku oraz Warszawie. 

Artystka ma na swoim koncie cztery albumy i mnóstwo przebojów. Jej utwory szybko zdobywają popularność i są grane w stacjach radiowych. "Szampan", "Marcepan", "Ale jazz!", "Kolońska i szlugi" - tytuły kolejnych hitów sanah można byłoby wymieniać jeszcze długo... 

Dla fanów artystki przygotowaliśmy więc quiz ze znajomości tekstów utworów. Wystarczy dopasować fragment do odpowiedniej kompozycji sanah. Czy uzyskacie 10/10? Przekonamy się. 

QUIZ. Jak dobrze znasz utwory sanah?

Pytanie 1 z 10
"Dopisuje pogoda/miła woń, jak we śnie". To fragment tekstu jakiego utworu?
Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE