Impreza na zakończenie karnawału w klubie Pomarańcza Katowice. Działo się! [ZDJĘCIA]

2020-02-24 12:40

Za nami ostatni weekend tegorocznego karnawału. Klubowicze nie mogli przegapić ostatniej przed Wielkim Postem okazji do szaleństwa na parkiecie w klubie Pomarańcza Katowice. Klimat imprezy oczywiście bardzo karnawałowy, barwny, kostiumowy, muzyczny i tanecznych. Zobaczcie na zdjęciach jak było w sobotę w Pomarańczy.

Impreza na zakończenie karnawału w klubie Pomarańcza Katowice

To były bardzo tłuste ostatki. Imprezowe szaleństwo w ostatni weekend karnawału w klubie Pomarańcza Katowice to dobre rozpoczęcie nowego okresu w tym roku. Klubowicze rozgrzali parkiet do czerwoności. W ostatnią sobotę bawiliśmy się przy najlepszych latynoskich rytmach i nie tylko. Klimat imprezy był mocno karnawałowy, bo przecież inaczej być mogło. Zobaczcie jak wyglądała impreza na zakończenie tegorocznego karnawału w klubie Pomarańcza Katowice. Poniżej zdjęcia z tej imprezy.

Policjant na piechotę złapał motorowerzystę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE