Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

i

Autor: Foto Art Service

Sport

Górnik Zabrze pokonał Śląsk Wrocław 2:0. Kamil Lukoszek bohaterem meczu

2024-04-15 7:02

Górnik Zabrze pewnie wygrał ze Śląskiem Wrocław 2:0 w meczu 28. kolejki PKO Ekstraklasy. Zwycięstwo dało szansę na włączenie się do gry o europejskie puchary. Kibice z radością patrzeli na popisy swoich piłkarzy, a zwłaszcza Kamila Lukoszka, którzy strzelił dwie bramki. Zobaczcie ZDJĘCIA!

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław

W meczu 28. kolejki PKO BP Ekstraklasy Górnik Zabrze zdeklasował Śląsk  2:0. Dublet dla zabrzańskiego zespołu ustrzelił Kamil Lukoszek.

Górnik Zabrze to najlepiej punktująca drużyna w ekstraklasie w 2024 roku. Aktualnie z 42 punktami zajmuje siódme miejsce w tabeli, natomiast Śląsk Wrocław z 50 punktami - drugie miejsce. 

Zobaczcie ZDJĘCIA z meczu, który rozegrał się pomiędzy dwoma drużynami w niedzielę, 14 kwietnia na stadionie w Zabrzu. 

Jan Urban (trener Górnika): "Źle weszliśmy w mecz, byliśmy zbyt daleko od zawodników Śląska, zbyt łatwo dochodzili oni do strzału z dystansu. W 13. minucie znakomitą okazję do zdobycia gola miał Łukasz Bejger. Gdyby Śląsk otworzył wynik spotkania, to nie wiem, jak by to się skończyło. W drugiej połowie było wiadomo, że się nie odkryjemy. Optyczną przewagę miał Śląsk, ale my zarządzaliśmy wynikiem".