Gliwice: wypadek na A4 w stronę Wrocławia. Gigantyczny korek!

2023-01-23 13:29
Gigantyczny korek na A4
Autor: mapy

Wypadek na A4 w kierunku Wrocławia. Na wysokości zjazdu Kleszczów kierowca ciężarówki stracił panowanie nad kierownicą i wpadł do rowu. Służby dalej pracują na miejscu, a kierowców czekają spore utrudnienia. Na chwilę obecną (13:30) korek ma już długość ok. 7 km.

Do zdarzenia doszło dziś (poniedziałek 23.01) na krótko przed godz. 11 na autostradzie A4 w okolicy Gliwic. Kierowca ciężarówki jechał w kierunku Wrocławia. Na wysokości zjazdu na Kleszczów stracił panowanie nad kierownicą i wpadł do rowu.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Towar również nie ucierpiał, bo naczepa ciężarówki była pusta. Niestety na jezdnię rozlało się paliwo. Nad usunięciem plam pracują dalej odpowiednie służby.

Równocześnie policja pracuje na miejscu, by wyciągnąć ciężarówkę z rowu. Kierowcy mogą się spodziewać dużych utrudnień. Jeden pas jezdni w kierunku Wrocławia jest zablokowany. Na chwilę obecną korek ciągnie się przez ok. 7 km.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE