GKS Katowice przegrał z Odrą Opole. Przerwana seria zwycięstw

GKS Katowice - Odra Wodzisław 1:3. Faworyzowany zespół z Katowic doznał dotkliwej porażki na własnym stadionie. Piękna seria sześciu zwycięstw została nieoczekiwanie przerwana. GieKSa nie umiała sobie poradzić z bardzo dobrze dysponowanymi zawodnikami z Opola.

GKS Katowice przegrał z Odra Opole 1:3. Wynik jest zaskakujący, bo katowiczanie byli faworytami spotkania. Nieoczekiwanie stracili bramkę już w 26 minucie i od tego czasu nieskutecznie próbowali nadrabiać straty. Prawdziwym szokiem dla licznie dopingujących kibiców była druga połowa.

GKS Katowice przegrał z Odrą Opole

W ciągu dwóch minut Odra strzeliła dwie bramki, co wyraźnie podcięło skrzydła katowiczanom. Zamiast świętowania siódmego zwycięstwa z rzędu, skończyło się na nerwach i bezsilności po ostatnim gwizdku sędziego.

Zobacz zdjęcia

GKS Katowice - Odra Opole 1:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Jiri Piroch (26), 1:1 Bartosz Jaroszek (56), 1:2 Vittorio Continella (74), 1:3 Jean Sarmiento (76).

Żółta kartka - GKS Katowice: Mateusz Marzec, Mateusz Mak, Antoni Kozubal. Odra Opole: Wojciech Kamiński, Jakub Antczak, Vittorio Continella, Dawid Czapliński.

Sędzia: Piotr Urban (Warszawa). Widzów: 5 467.