Dziewczyny z Torcida Girls rozdały seniorom trójkolorowe babeczki z okazji Dnia Babci i Dziadka [ZDJĘCIA]

2020-01-23 7:58

Kibicki Górnika Zabrze po raz kolejny pokazały, że społecznym zaangażowaniem można zrobić naprawdę wiele dobrego. Tym razem ekipa Torcida Girls wyszła na ulice Zabrza i Rudy Śląskiej, żeby rozdać seniorom pyszne trójkolorowe babeczki. A to wszystko oczywiście z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zobaczcie zdjęcia na slask.eska.pl.

Torcida Girls rozdały babeczki z okazji Dnia Babci i Dziadka

Każdej Babci i Dziadkowi, a szczególnie tym trójkolorowym, życzymy wszystkiego co najlepsze - dużo zdrówka i szczęścia - napisały na swoim profilu Facebookowym dziewczyny z Torcida Girls. Jednak na samych życzeniach się nie skończyło. Kibicki Górnika Zabrze poszły krok dalej i postanowiły rozdać na ulicach Zabrza i Rudy Śląskiej pyszne babeczki, oczywiście w barwach 14-krotnego mistrza Polski. Seniorzy byli zachwyceni i chętnie raczyli się słodkościami przygotowanymi przez fanki Górnika Zabrze. Na twarzach babć i dziadków obdarowanych babeczkami królowały zaskoczenie i radość. Ot, mały gest a jednak cieszy. Dziewczyny z Torcida Girls po raz kolejny pokazały, że można być zdeklarowanym kibicem swojego ukochanego klubu, nie poprzestając jedynie na chodzeniu na stadion. To nie pierwsza taka sympatyczna i wartościowa akcja ekipy Torcida Girls. Dziewczyny systematycznie inicjują akcje pomocowe dla potrzebujących dzieci czy ubogich. I za to wielkie brawa.

Zobaczcie zdjęcia z akcji rozdawania trójkolorowych babeczek

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE