Dzień Matki 2020 oczami internautów. Zobacz najlepsze memy i śmieszne obrazki [GALERIA]

2020-05-26 9:37

Dzień Matki 2020. To jedno z najważniejszych świąt w całym kalendarzu, no bo przecież matka jest najważniejsza. Grzechem jest zapomnieć o jej święcie. W tym roku obchody Dnia Matki z pewnością w wielu miejscach kraju odbędą się w nietypowych okolicznościach. Zobaczcie jak Dzień Matki 2020 komentują internauci.

Dzień Matki 2020 - Memy. Internauci skomentowali święto wszystkich mam

Dzień Matki obchodzimy co roku, 26 maja. To zazwyczaj słodkie prezenty, kwiaty, rodzinne spotkania i okazje do wzruszeń. W tym roku ze względu na szczególne okoliczności świętowanie Dnia Matki może nie być możliwe. Ale nic straconego, bo można zadzwonić, wysłać życzenia, zabawną wiadomość, obrazek czy mema. Tu z pomocą przychodzi nam również internet. Sieć pełna jest zabawnych memów, które w krzywym zwierciadle pokazują nasze matki, czasami wyśmiewają ich przywary, pokazują pewne życiowe sytuacje, których każdy z nas doświadczył.

Zobaczcie jak Dzień Matki 2020 komentują internauci.

Wywiad z Mariką
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE