policja

i

Autor: Pixabay

Radlin

Dwóch mężczyzn chciało porwać dziewczynkę wprost spod szkoły. Alarmujący wpis w mediach spolecznosciowych

W mediach społecznościowych pojawił się wpis kobiety, która poinformował, że w Radlinie - spod szkoły - dwóch mężczyzn chciało uprowadzić jej córkę. Mieli oni oferować dziecku czekoladę oraz wyjście na karuzelę. Sprawa została zgłoszona na policję.

Radlin: dwóch mężczyzn chciało porwać dziewczynkę

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 5 czerwca, w Radlinie. O sprawie jako pierwszy - w przestrzeni medialnej - poinformował lokalny portal "Tu Wodzisław", który powołał się na wpis kobiety. Opisała ona dokładnie sytuację, która przydarzyła się jej córce.

- Uważajcie na swoje dzieci!!! Przed chwilą doszło do próby porwania przy szkole sportowej w Radlinie na wyjeździe z ul. Kwiatowej dwóch facetów kazało mojej córce wsiadać do samochodu chcieli jej dać czekoladę i oferowali że zabiorą ja na karuzele!! - możemy przeczytać we wpisie udostępnionym na Facebooku. Post udostępniono ponad 2 tys. razy. 

Wspomniany portal skontaktował się w tej sprawie z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławie-Śląskim. Jak się okazało: sprawa została zgłoszona, ale mundurowym nie udało się złapać mężczyzn, którzy mieli poruszać się ciemnym samochodem. 

Policjanci sprawdzili ul. Kwiatową i ulice przylegle, nie napotkali opisanego samochodu, ani mężczyzn. Policjanci mają zlecone kontrole miasta pod tym kątem - powiedziała, w rozmowie z portalem "Tu Wodzisław", st.asp. Małgorzata Koniarska, oficer prasowa KPP w Wodzisławiu Śląskim.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE