Młodzi wandale z Jastrzębia-Zdroju zatrzymani

i

Autor: policja.gov.pl

Kryminalne

Dwóch 17-letnich wandali zatrzymanych przez jastrzębską policję. Zniszczyli auto na parkingu

2023-09-27 17:37

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju zatrzymali dwóch 17-latków, którzy zniszczyli znajdujące się na parkingu auto. Obaj byli nietrzeźwi.

17-letni wandale z Jastrzębia-Zdroju zatrzymani

Zniszczyli auto znajdujące się na parkingu przy ul. Harcerskiej. Byli kompletnie pijani. Dwóch 17-latków z Jastrzębia-Zdroju we wtorek, przed północą, zostało zatrzymanych przez policję.

Wandale wybyli szybę w drzwiach, kopali oraz próbowali wyrwać lusterko zewnętrzne. Chwilę później na miejscu zjawił się policyjny radiowóz. Sprawcy uciekli. Mundurowi ustalili ich rysopis i ruszyli na poszukiwania. Po kilku minutach na ulicy Turystycznej zatrzymali dwóch mężczyzn" - czytamy komunikat policji na stronie internetowej. 

Jeden z 17-latków trafił pod opiekę rodziców, natomiast drugi został zatrzymany do wytrzeźwienia. Mieli po ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Odpowiedzą za zniszczenie mienia.

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Eski Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE