Dwa potężne karambole o poranku na A1 i DTŚ. Zderzyło się kilkadziesiąt samochodów! Jest bardzo ślisko

2021-11-28 10:14
Dwa potężne karambole o poranku na A1 i DTŚ. Zderzyło się kilkadziesiąt samochodów! Jest bardzo ślisko
Autor: Zabrze112.pl

Fatalne warunki na drogach sprawiły, że o poranku na najważniejszych drogach w woj. śląskim doszło do dantejskich scen. Najpierw był karambol na Drogowej Trasie Średnicowej, a potem kilkanaście aut zderzyło się ze sobą na autostradzie A1.

Fatalne warunku panują na drogach w woj. śląskim od rana w niedzielę, 28 listopada. Niestety doprowadziły one do wielu groźnych zdarzeń drogowych. Przed godziną 6 rano na zabrzańskim odcinku Drogowej Trasy Średnicowej w kierunku Gliwic doszło do zderzenia co najmniej 17 pojazdów! Wszystko przez gołoledź na drodze, kierowcy nie byli w stanie wyhamować. Droga w tym miejscu wciąż jest zablokowana.

Podobnie było na śląskim odcinku autostrady A1 w Knurowie. Tam też na drodze jest "szklanka". Jeden samochód najechał na drugi i doszło do efektu domina.

To było kilkanaście zdarzeń, które były rozłożone w czasie. Od godziny 7.30 doszło tam do 8 kolizji i jednego wypadku- tłumaczy dyżurny z Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE