Dickery w Katowicach sprzedaje gofry w kształcie penisa i waginy. Rozpływają się w ustach!

2023-01-22 7:58
Dickery w Katowicach sprzedaje gofry w kształcie penisa i waginy. Rozpływają się w ustach!
Autor: Rafał Strzelec/Super Express Dickery w Katowicach sprzedaje gofry w kształcie penisa i waginy. Rozpływają się w ustach!

Piekarnia Dickery w Katowicach przy ul. Staromiejskiej robi furorę! Już krótko po otwarciu lokalu o godz. 12.00 w kolejce po gofry w kształcie penisa i waginy ustawiają się kolejki! - To chyba tutaj! Zaraz otworzą - głos wielbicieli wszelakich słodkości rozchodzi po ulicy zanim jeszcze zegary wskażą południe. ja również byłem z wizytą w katowickiej piekarni. Jak smakują waginy i penisy w tak słodkim wydaniu? Ile kosztują? I co mówią klienci piekarni? Zobaczcie sami.

Dickery w Katowicach robi furorę! Ludzie rzucili się na penisy i waginy

Znaną już w innych polskich miastach piekarnię Dickery otwarto 5 stycznia. Lokal stawia na kontrowersje, bowiem oferuje gofry w kształcie ludzkich narządów płciowych. Kiedy wchodzimy do środka mamy do wyboru dwie opcje - Hero lub Shero. Oczywiście wybór jednej z nich oznacza, że dostaniemy słodkości w kształcie genitaliów - męskich lub żeńskich. Cała reszta to już kwestia fantazji klienta. Różne nadzienia w środku, kilka rodzajów polewy na zewnątrz, do tego owoce. Z penisami i waginami można tutaj poszaleć. Jednak aby zamówić słodkości, trzeba odstać swoje w kolejce. W weekendy, gdy pobliską Mariacką przykrywa tłum podchmielonych ludzi, również do kontrowersyjnej piekarni na Staromiejskiej ustawiają się spore kolejki. Postanowiłem przyjść o 12.00, czyli w momencie, kiedy Dickery dopiero się otwiera. Byłem pierwszy, ale już za moimi plecami ustawiali się kolejni klienci. Na penisy i waginy czekali głównie młodzi ludzie, ale i tych starszych nie brakowało.

Ludzie krępują się, kupując gofra!

Kształty gofrów okazał się kluczem do powodzenia w biznesie. Agata, która jest menedżerem Dickery, przyjechała do Katowic, aby przeszkolić ludzi. Przyznaje, że piekarnia cieszy się sporą popularnością. - Ludzie są pozytywnie zaskoczeni, bo oferujemy nie tylko kształt, ale także jakość - mówi w rozmowie z SE. - Latem mamy zdecydowanie większe obroty, w zimę nie możemy narzekać na pewno. Przychodzi wiele ciekawskich osób na zasadzie "co możemy tutaj dostać?". Wtedy tłumaczymy otwarcie, że są to gofry w kształcie waginki i penisa. Są też dzieci! Często same zamawiają i mówią "poproszę peniska". To jest bardzo pocieszające dla mnie - dodaje.

Agata przyznaje, że są klienci, którzy się krępują, ale ona sama stara się rozluźnić atmosferę. - Widziałam osoby, które nie za bardzo wiedziały, co mają zamówić, co powiedzieć, ale potem mówiły z grubej rury, czego chcą. Cieszyłam się, jak widziałam, że wracają do nas takie osoby - stwierdza menedżerka lokalu. Czy podczas zamawiania penisów i wagin zdarzają się przekleństwa? Całość rozmowy zobaczycie w naszym materiale wideo, który jest dołączony do tekstu.

Penisy i waginy z Katowic robią prawdziwą furorę

Penisy i waginy z katowickiej piekarni robią furorę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE