Blisko 20 proc. mikrofirm boi się zmian w przepisach. Co siódma wzrostu składek na ZUS

i

Autor: pixabay.com Blisko 20 proc. mikrofirm boi się zmian w przepisach. Co siódma wzrostu składek na ZUS

Dąbrowa Górnicza wspiera młodych przedsiębiorców. Mogą liczyć na pomoc

2021-02-23 13:43

W Dąbrowie Górniczej ruszył Pakiet Młodego Przedsiębiorcy. To program scalający wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Przystąpienie do niego jest bezpłatne, a daje wiele korzyści.

Powstał on, aby ułatwiać przedsiębiorcom start biznesu i prowadzenie go w pierwszych latach. Jego celem jest zwiększenie szans uczestników na osiągnięcie sukcesu poprzez zmniejszenie ryzyka i kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Ważnym elementem całego projektu są bezpłatne szkolenia i konsultacje biznesowe z ekspertami prowadzone w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Rozpoczynający biznes mogą w ten sposób pozyskać wiedzę i kompetencje, które pomogą im przygotować firmę do wejścia na rynek.

Tematyka szkoleń dedykowanych osobom, które już prowadzą własne firmy, jest bardzo szeroka, co gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Indywidualne konsultacje prawne, księgowe i biznesowe pomogą przedsiębiorcom z kolei uporać się z wyzwaniami, z którymi spotykają się na co dzień prowadząc działalność. Dodatkowo, cyklicznie organizowane spotkania networkingowe ułatwią pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych.Dodatkowo uczestnicy zyskują m.in:

1. Bezpłatny dostęp do przestrzeni coworkingowej

2. Możliwość ubiegania się o własny lokal na preferencyjnych warunkach czynszowych

3. Program zniżek na usługi biznesowe świadczone przez wiele sprawdzonych firm

4. Możliwość ubiegania się o dofinansowanie ze środków, którymi dysponuje Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej.

Pakiet został opracowany z inicjatywy Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, a realizatorem tego projektu jest Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości. Partnerami są Powiatowy Urząd Pracy, Agencja Rozwoju Lokalnego i Zagłębiowska Izba Gospodarcza.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Roboty nauczyły się tańczyć | ESKA XD - Mobmania #15