Dąbrowa Górnicza: Kolizja kolumny wojskowej. Jedna osoba trafiła do szpitala

2020-02-07 8:26

To nie była zwyczajna kolizja drogowa. Dzisiaj rano, 7 lutego w Dąbrowie Górniczej doszło do zderzenia pojazdu wojskowego z samochodem osobowym. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala. Na miejscu pracuje Żandarmeria Wojskowa.

Kolizja wojskowej kolumny w Dąbrowie Górniczej

Mad Max w Dąbrowie Górniczej. Dzisiaj rano, 7 lutego na ulicy Skłodowej w rejonie skrzyżowania z DK 790 doszło do bardzo nietypowej kolizji drogowej. Jeden z pojazdów kolumny wojskowej zderzył się z osobową toyotą yaris.

- Do szpitala trafiła kobieta, kierująca samochodem osobowym. Z moich informacji wynika, że nic poważnego się jej nie stało, ma tylko podwyższony poziom cukru - przekazał asp. szt. Mariusz Miszczyk z dąbrowskiej policji. - Żołnierz prowadzący pojazd był trzeźwy, na miejscu pracuje Żandarmeria Wojskowa - dodaje asp. szt. Miszczyk.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE