Na drogach

Czołowe zderzenie na DK 43. Kierowca przejechał ciągłą linię

Do bardzo poważnie wyglądającego wypadku doszło na trasie DK43 między Krzepicami a Opatowem. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Poszkodowanych jest pięć osób, w tym dwoje dzieci. Droga została zablokowana.

Wypadek na DK 43

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło pomiędzy Krzepicami a Opatowem na DK 43. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe, w którym poszkodowanych zostało łącznie pięć osób.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierowca toyoty przejechał przez linię ciągłą i czołowo zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka mazdą na holenderskich tablicach rejestracyjnych. Auta zostały całkowicie rozbite. Na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych, lecz trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

Zobacz zdjęcia z akcji ratunkowej

Poszkodowani w wypadku trafili do szpitala

Prawdopodobny sprawca wypadku podróżujący osobową toyotą zarejestrowaną w podkieleckiej Włoszczowie ma złamany nadgarstek i uszkodzone żebra.

Drugim autem podróżowała czteroosobowa rodzina w tym dwoje dzieci w wieku sześciu lat i pięciu miesięcy. Sześcioletnie dziecko odniosło obrażenia nogi a jego matka ma kontuzję kręgosłupa. W samochodzie jechał jeszcze jej partner i pięciomiesięczne dziecko - ze wstępnych informacji wynika, że oni nie są ranni.

Wypadek na Grochowskiej. Dwa samochody zderzyły się na torowisku

QUIZ dla doświadczonych kierowców, którzy znają przepisy ruchu drogowego

Pytanie 1 z 10
Czy autostradą można jechać z prędkością 30 km/h?