Częstochowa. Policja szuka zaginionego 77-letniego Józefa

2023-01-20 19:18
Zaginiony 77-letni Józef z Częstochowy
Autor: KMP Częstochowa

Józef Krasowski był widziany po raz ostatni w czwartek 19 stycznia na dworcu Częstochowa Stradom. Przypuszcza się, że mężczyzna wsiadł po pociągu relacji Przemyśl - Zielona Góra.

Zaginionego 77-latka szuka częstochowska policja. Józef Krasowski był widziany po raz ostatni wczoraj ok. godz. 16:50 (tj. czwartek 19 stycznia). Mężczyzna był na dworcu PKP Stradom, a wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że wsiadł do pociągu relacji Przemyśl - Zielona Góra.

Józef Krasowski ma ok. 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie, siwe włosy i kilkudniowy zarost tego samego koloru. W jego uzębieniu widoczne są ubytki.

W chwili zaginięcia byłubrany w grafitową kurtkę zimową, czarne spodnie, wełnianą czapkę tego samego koloru i flanelową koszulę. Na sobie miał też bordowy sweter, czarne buty wiązane i okulary z czarnymi oprawkami.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informację o jego aktualnym miejscu przebywania proszone są o kontakt z z Policją pod numerem telefonu 47 858 11 51 lub 112.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE