Zaginiony 77-letni Józef z Częstochowy

i

Autor: KMP Częstochowa

Częstochowa. Policja szuka zaginionego 77-letniego Józefa

Józef Krasowski był widziany po raz ostatni w czwartek 19 stycznia na dworcu Częstochowa Stradom. Przypuszcza się, że mężczyzna wsiadł po pociągu relacji Przemyśl - Zielona Góra.

Zaginionego 77-latka szuka częstochowska policja. Józef Krasowski był widziany po raz ostatni wczoraj ok. godz. 16:50 (tj. czwartek 19 stycznia). Mężczyzna był na dworcu PKP Stradom, a wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że wsiadł do pociągu relacji Przemyśl - Zielona Góra.

Józef Krasowski ma ok. 170 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie, siwe włosy i kilkudniowy zarost tego samego koloru. W jego uzębieniu widoczne są ubytki.

W chwili zaginięcia byłubrany w grafitową kurtkę zimową, czarne spodnie, wełnianą czapkę tego samego koloru i flanelową koszulę. Na sobie miał też bordowy sweter, czarne buty wiązane i okulary z czarnymi oprawkami.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają informację o jego aktualnym miejscu przebywania proszone są o kontakt z z Policją pod numerem telefonu 47 858 11 51 lub 112.