Czeski Luna-Park pojawił się w Sosnowcu. Na jakie atrakcje możemy liczyć?

2021-09-13 8:12
Czeski Luna-Park
Autor: Materiały prasowe

Szukacie pomysłu na spędzenie wolnego czasu w Sosnowcu? Mamy dla Was świetną propozycję. Już w sobotę 11 września w mieście pojawi się Czeski Luna-Park, a wraz z nim mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Co dokładnie znajdziemy w Czeskim Luna-Parku?

Pomysłów na spędzenie wolnego czasu jest mnóstwo! Jeśli tylko pogoda dopisuje, warto wybrać się na spacer, pojeździć na rowerze bądź rolkach, czy pograć w piłkę. W przypadku gorszej aury dobrą opcją będzie nie tylko wspólne oglądanie telewizji, ale też granie w planszówki. A jeśli chcielibyśmy spróbować czegoś nowego? Świetnie się składa, bo już w sobotę 11 września do Sosnowca zawita Czeski Luna-Park. Będzie go można odwiedzić przy placu Papieża Jana Pawła II. Czeka mnóstwo atrakcji - zarówno dla małych, jak i dużych amatorów mocnych wrażeń.

Czeski Luna-Park w Sosnowcu. Jakie atrakcje tam znajdziemy?

Co dokładnie znajdziemy w Czeskim Luna-Parku w Sosnowcu? Zadowolone powinny być zarówno dzieci, jak i dorośli. Jeśli lubicie skoki adrenaliny to idealna będzie dla Was 30-metrowa karuzela, karuzela kamikaze lub kolejka górska. Uwaga, to jeszcze nie wszystko! Mocne wrażenia dostarczy Wam również - karuzela typu swing tower. To prawdziwy hit Czeskiego Luna-Parku.

Czeski Luna-Park
Autor: Materiały prasowe

Są wśród tu fani samochodów i wyścigów? Przygotowano także coś specjalnie dla Was. Na miejscu znajdziecie Auto-Drom. Emocje związane z rywalizacją gwarantowane! Na najmłodszych czeka za to zjeżdżalnia pontonowa.

Ci, którzy wolą nieco spokojniejszą rozrywkę także będą zadowoleni. Czeski Luna-Park przygotował także strzelnicę. Chętni mogą sprawdzić tam swoje umiejętności, a także wygrać coś dla siebie lub ukochanej osoby. A może wolicie zaryzykować i zdać się na "ślepy los"? Specjalnie dla Was w Czeskim Luna-Parku odbędzie się loteriada. To jednak nie koniec atrakcji. Po więcej przygód zaglądnijcie do Czeskiego Luna-Parku w Sosnowcu. Gwarantujemy, że wyjdziecie stamtąd w doskonałych nastrojach, a uśmiech nie zejdzie z Waszych twarzy! Czeski Luna-Park to świetny sposób na spędzenie czasu w weekend, a także po pracy czy szkole.

Czeski Luna-Park
Autor: Materiały prasowe

Kiedy można odwiedzić Czeski Luna-Park? Czekamy na Was od 11 do 19 września 2021 roku przy ulicy Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego tuż obok placu Papieża Jana Pawła II w Sosnowcu.

Czeski Luna-Park
Autor: Materiały prasowe

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE