Chciał powstrzymać złodziei, został pobity. Policja publikuje wizerunek sprawców. Rozpoznajesz ich?

2020-01-29 11:31
Chciał powstrzymać złodziei, został pobity. Policja publikuje wizerunek sprawców. Rozpoznajesz ich?
Autor: KMP Gliwice

Policjanci z Gliwic opublikowali zdjęcia z monitoringu, na których widać dwóch mężczyzn, podejrzewanych o próbę kradzieży w sklepie spożywczym i pobicie innego mężczyzny, który chciał im w tym przeszkodzić. Jeśli rozpoznajecie widocznych na zdjęciach ludzi, skontaktujcie się z policją.

Policja szuka sprawców kradzieży i pobicia

Policjanci z Gliwic opublikowali zdjęcia z monitoringu, na których widać dwóch mężczyzn w sklepie spożywczym. Są oni podejrzewani o to, że 5 grudnia 2019 roku w dzielnicy Sośnica próbowali okraść sklep przy ulicy Kasprowicza. Przeszkodził im w tym mężczyzna, który zwrócił uwagę na ich zachowanie. Niestety został dotkliwie pobity.

- Być może ktoś rozpoznaje mężczyzn ze zdjęć lub ma podejrzenia, kogo zarejestrowała kamera. Wszelkie informacje można kierować do prowadzącego sprawę asp. sztab. Dariusz Płoński, e-mail: dariusz.plonski@gliwice.ka.policja.gov.pl lub dyżurnego V KP, tel. 32 239-03-50 - informują policjanci z Gliwic i gwarantują anonimowość zgłaszającym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE