Ile zarobi kasjer w Dino? Ta wiadomość może wszystkich zaskoczyć

i

Autor: Archiwum Ile zarobi kasjer w Dino? Ta wiadomość może wszystkich zaskoczyć

Pieniądze

Chcesz się zatrudnić w Dino? Tyle zarobisz tam na stanowisku kasjera

Dino to najdynamiczniej rozwijająca się sieć dyskontów w Polsce. Można powiedzieć, że kolejne sklepy rosną jak grzyby po deszczu. Zarobki w tej sieci do tej pory były owiane tajemnicą. Teraz już wiadomo, ile ma szansę zarobić np. kasjer.

Ile zarabiają kasjerzy w Dino? Teraz już wiadomo

Trwa ekspansja sklepów Dino na całą Polskę. To coraz popularniejsza sieć sklepów, która tylko w 2023 roku planuje otwarcie łącznie 300 sklepów w całej Polsce. W związku z tym sieć cały czas poszukuje nowych pracowników, a co za tym idzie - można się natknąć na liczne ogłoszenia i widełki, jakie otrzyma nowy pracownik.

Dino w Polsce ma już ponad 2200 sklepów. Doliczając do tego pozostałe 300, które powstanie do końca 2023 roku (część już się zresztą otworzyła), to sieć zamknie rok z ponad 2500 tysiącami sklepów w naszym kraju. Aktualnie w Dino zatrudnionych jest koło 40 tys. osób, z czego w pół roku firma zwiększyła zatrudnienie o 5 tys. pracowników. Jak podaje Bussines Insider, w zeszłym roku wydatki na wynagrodzenia wyniosły 2,1 mld zł. Jak wyliczono, średnia płaca była na poziomie 3015 zł. Na początku 2023 roku można tam było zarobić od 3400 zł do 4100 zł.

Zarobki kasjerów w Dino to średnia zarobków kasjerów w Polsce

Kwestia zarobków w Dino jednak jest tak samo tajemnicza, jak tożsamość właściciela tej sieci. Niby coś o nim wiadomo, ale tak naprawdę nigdzie nie ma potwierdzenia. W przypadku zarobków jest już troszkę inaczej, bowiem z racji stałej ekspansji na Polskę siec cały czas szuka nowych pracowników. I tak w jednym z ogłoszeń z województwa dolnośląskiego można przeczytać, że sprzedawca na start w sklepie Dino otrzyma 3710 zł. A jak podaje serwis wynagrodzenia.pl średnie miesięczne wynagrodzenie kasjera w Polsce to 3700 zł brutto. 

Listen on Spreaker.