Caroline Derpienski

i

Autor: Artur Hojny SE/idontknowwhatsmynamex Instagram collage

Gwiazdy

Caroline Derpienski przyłapana z mężczyzną. To słynny biznesmen z Sosnowca

Caroline Derpienski została przyłapana na zdjęciach ze stylowo wyglądającym mężczyzną. Towarzyszący Derpienski na zdjęciach to słynny biznesmen z Sosnowca. A sama sesja została wykonana podczas dorocznego Balu Polskiego w Miami w USA.

Caroline Derpienski jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. Odważnie zabiera głos w sprawach społecznych i coraz częściej pojawia się w głównych programach rozrywkowych w TV. Ostatnio była gościem Kuby Wojewódzkiego w TVN.

Kim jest towarzysz Caroline Derpienski na zdjęciach

Słynna celebrytka prowadzi bajeczne życie, sądząc po zdjęciach w mediach społecznościowych, dzięki związkowi z dużo starszym 60-letnim Jackiem – jak sama o nim wielokrotnie mówiła w wywiadach i na Instagramie. Wydaje się, że właśnie on jest najpilniej strzeżoną tajemnicą Caroline Derpienski. Sama twierdzi do tej pory nie pokazała się z nim na żadnym zdjęciu, bo mogłoby to zaszkodzić jego rozległym interesom.  

Caroline Derpienski z mężczyzną

Media społecznościowe obiegła ostatnio seria zdjęć Caroline Derpienski z tajemniczym stylowo ubranym mężczyzną. Kim jest osoba, która została uchwycona w kadrze z celebrytką? Okazuje się, że to słynny biznesmen z Sosnowca. Rozpoznała go Aneta Glam, znana niegdyś z programów „Żony Hollywood” i „Żony Miami”.

- Krzysiu chyba nie bardzo idealny i nie milioner. Może w groszach – drwiła Aneta Glam, pokazując na Instagramie zdjęcia Derpienski z mężczyzną. - Teraz wiecie, dlaczego go ukrywa pod innym imieniem. Ale to Krzysiu, po prostu marzenie wszystkich Polek - mówi, cytowana przez radiozet.pl.

Caroline Derpienski przyłapana z mężczyzną. To słynny biznesmen z Sosnowca

i

Autor: Fot. radiozet/instagram Caroline Derpienski przyłapana z mężczyzną. To słynny biznesmen z Sosnowca

Skąd się wzięła Caroline Derpienski?

Robiąca ostatnio wielką karierę Carline Derpienski jeszcze trzy lata temu była na początku swojej życiowej drogi. Miała sesje zdjęciowe i była modelką, którą zauważono w eliminacjach do Miss Elite 2020.

To tam 18-letnia wówczas pochodząca z Podlasia Karolina Derpieńska zdobyła tytuł II WiceMiss i w nagrodę otrzymała wycieczkę do Miami. Biznesmen był wówczas Ambasadorem Elite Club Monaco - jak informuje serwis ghosteye.pl i jednym z fundatorów nagród w konkursie. Po tym sukcesie Derpienski wyjechała do USA pracowała jako modelka i znalazła się na okładkach czasopism, eksponując swoje kształty. Gdy przyjechała do Polski, udzieliła kilku mocnych wywiadów i z miejsca stała się jedną z najgorętszych celebrytek w show biznesie nad Wisłą.

Caroline Derpienski ZDJĘCIA

Zobacz, jak się zmieniała słynna modelka

Caroline Derpienski o biznesmenie z Sosnowca

Co na to sama Caroline Derpienski? Jak to się stało, że została sfotografowana z biznesmenem? Zapewne wkrótce sama o tym powie swoim fanom. Na razie trudno się domyślać, a i sama Derpienski nie ułatwia zadania.

Jest wyraźnie zniesmaczona insynuacjami innych celebrytek.

- To, że sobie ktoś koło mnie stoi, to nie znaczy, że z nim jestem – ucięła krótko wszelkie dywagacje, komentując zdjęcia z biznesmenem.

Kim jest biznesmen z Sosnowca

O biznesmenie z Sosnowca krążą prawdziwe legendy.

Obecnie jest majętnym Polakiem, który prowadzi rozległe interesy w wielu branżach, w tym w nieruchomościach. Jako szanowany biznesmen uczestniczy w Balach Polskich w Miami na Florydziei w 2015 r. był nawet członkiem oficjalnej delegacji z Polski, która miała w swoim składzie przedstawicieli rządowych oraz liderów „Solidarności” . Byli to: Jerzy Stępień, Sędzia Trybunału Konstytucyjnego, Tadeusz Jedynak i Krzysztof Przybył, prezes organizacji „Teraz Polska”. W tym roku biznesmen także pojawił się na balu, a wśród uczestników byli m.in. minister Andrzej Dera – sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Andrzeja Dudy, minister Inwestycji Zagranicznych Grzegorz Piechowiak, ambasador RP w Waszyngtonie Marek Magierowski z żoną.

QUIZ. Z czego są znani ci ludzie? Zobacz, jak odnajdujesz się w świecie celebrytów, biznesu i twórców

Pytanie 1 z 10
Co robiła Ewa Wachowicz, zanim trafiła do telewizji?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE