Była tak pijana, że chciała zaparkować BMW w ścianie budynku. Potem wpadła do rowu

i

Autor: KMP Mikołów Była tak pijana, że chciała zaparkować BMW w ścianie budynku. Potem wpadła do rowu

Ale jazda!

Była tak pijana, że chciała zaparkować BMW w ścianie budynku. Potem wpadła do rowu ZDJĘCIA

Policjanci zatrzymali kompletnie pijaną kobietę, która prowadziła samochód marki BMW chcąc nim zaparkować w ścianie budynku. Do tego wjechała w słup energetyczny i wylądowała w rowie.

W poniedziałkowy wieczór (5 czerwca) policjanci z Mikołowa dostali wezwanie na ulicę Grudniową. Tam 47-letnia kobieta kierująca BMW pomyliła ścianę budynku z miejscem parkingowym wjeżdżając w nią. Kobieta uszkodziła fragment ściany, skosiła kosz na śmieci a cofając wpadła do rowu. Kiedy próbowała z niego wyjechać, wjechała w słup energetyczny. Kiedy kobieta w końcu się poddała i wysiadła z samochodu, zataczała się i czuć było od niej alkohol.

Mikołowianka najpierw trafiła do szpitala, gdzie pobrano jej krew do dalszych badań, a następnie na izbę wytrzeźwień. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie blisko 3,5 promila alkoholu. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy, a jej jazda po pijanemu może się skończyć nawet dwoma latami więzienia. 

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Wiadomości ze Śląska Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE