Awaria ogrzewania w Sosnowcu. Zimne kaloryfery w mieszkaniach i placówkach edukacyjnych

i

Autor: Pixabay/zdj. ilustracyjne

Wiadomości

Awaria ogrzewania w Sosnowcu. Zimne kaloryfery w mieszkaniach i placówkach edukacyjnych

Awaria ogrzewania w Sosnowcu. Prezydent Arkadiusz Chęciński poinformował, że 12 stycznia kaloryfery – w rejonie Dańdówki, Walcowni i okolic – są zimne. Firma ArcelorMittal, która jest odpowiedzialna za dostarczanie ciepła w tej części miasta, robi wszystko, aby wspomnianą awarię usunąć jak najszybciej.

Awaria ogrzewania w Sosnowcu

W piątek, 12 stycznia, doszło do awarii ogrzewania w Sosnowcu, a konkretnie w rejonie Dańdówki czy Walcowni. Potwierdziła to firma ArcelorMittal, która jest odpowiedzialna za dostarczanie ciepła w tej części miasta. 

Awaria dotyczy nie tylko mieszkań, ale też placówek edukacyjnych, jak choćby SP13, SP20 i PM14, ale też ZSP 1 i DPS – napisał z kolei, w mediach społecznościowych, Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca. 

Na razie nie wiadomo, kiedy awaria zostanie usunięta. Firma zapewnia, że robi wszystko, aby to nastąpiło, jak najszybciej. Prezydent Chęciński podkreśla, że dyrektorzy placówek, których dotyczy wspomniana awaria, wiedzą o zaistniałej sytuacji. I dlatego w Szkole Podstawowej nr 13, przy ul. Jedności, lekcje zostały skrócone, ale świetlica i stołówka działają normalnie. 

QUIZ: Jak napiszesz "śnieg" w tych językach?

Pytanie 1 z 10
Jak napiszesz "śnieg" po angielsku?