Wielka gwiazda polskiej muzyki wystąpi z koncertem podczas Dni Łukowa 2023!

i

Autor: fot. Urząd Miasta Łuków

Dni Łukowa już w czerwcu!

Wielka gwiazda polskiej muzyki wystąpi z koncertem podczas Dni Łukowa 2023!

2023-03-20 13:40

Przed nami kolejna odsłona święta Łukowa. Już za kilka-kilkanaście tygodni w Łukowie rozbrzmi energetyczna muzyka, a miłośnicy sportowych zmagań będą wyciskać ostatnie poty. Po sukcesie ubiegłorocznych Dni Łukowa, święto miasta odbędzie się także i w tym roku. Organizatorzy mają nadzieję, że planowane atrakcje okażą się wyjątkowe. Wiemy już, kto będzie największą gwiazdą tegorocznych Dni Łukowa!

– Dni Łukowa na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń miasta Łuków. Po dwuletniej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa i hucznej imprezie w 2022 roku, tym razem również postaramy się sprostać społecznym oczekiwaniom. Dni Łukowa powrócą i ponownie upłyną pod znakiem muzyki oraz sportu. Aktualnie finalizowany jest scenariusz wydarzenia i kompletowane są atrakcje dla mieszkańców – mówi Tomasz Goławski, kierownik Referatu Promocji Wydziału Zarządzania Projektami i Promocji Urzędu Miasta Łuków.

Dni Łukowa to wydarzenie organizowane przez wiele tygodni, jeśli nie miesięcy przed planowanym terminem, nakierowane na zapewnienie uczestnikom jak najlepszych emocji oraz rozrywki. Kiedy odbędą się tegoroczne Dni Łukowa? Kto będzie ich największą gwiazdą? Zachęcamy do obejrzenia zamieszczonego poniżej materiału filmowego, w którym organizatorzy wydarzenia odkrywają skrywane do dziś dnia tajemnice!

– Tym razem Dni Łukowa odbędą się między 2 a 4 czerwca. Mam nadzieję, że ta zmiana nie spowoduje wielkiego zamętu, ale na pewno będzie owocowała w wiele atrakcji i niespodzianek, a przede wszystkim w ogromną, huczną zabawę – zapowiada Bartosz Leśkiewicz, jeden z organizatorów wydarzenia.

Jak informuje Piotr Płudowski, burmistrz Łukowa, Gwiazdą Dni Łukowa 2023 będzie Maryla Rodowicz! Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2023 roku na placu targowym przy ul. Prusa w Łukowie, czyli tzw. „targowicy”.

Sonda
Podoba ci się styl Maryli Rodowicz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE