Zaproszenie na badania

i

Autor: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach

W piątek bezpłatne badania i konsultacje z onkologami. Będzie dzień otwarty w Siedleckim Centrum Onkologii!

2022-09-21 17:16

Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach zaprasza w piątek na bezpłatne konsultacje i badania w ramach dnia otwartych drzwi Siedleckiego Centrum Onkologii. Nie trzeba się zapisywać!

Nowotwory są wykrywane u coraz młodszych osób. Nie oszczędzają ani kobiet, ani mężczyzn. Z roku na rok przybywa chorych,  a świadomość niestety jest wciąż niewystarczająca. Dlatego Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach, w najbliższy piątek, 23 września zaprasza na bezpłatne badania przesiewowe i porady onkologiczne. - Jest to pierwszy taki dzień z cyklu dni otwartych, które zamierzamy zorganizować w najbliższym czasie. Co miesiąc będziemy chcieli zachęcić pacjentów do badań profilaktycznych, które są naprawdę bardzo ważne. Programów profilaktycznych jest bardzo dużo, ale niestety zauważamy, że zainteresowanie badaniami przesiewowymi jest coraz mniejsze - mówi Barbara Jakubczyk, rzecznik szpitala. Zmienić to mają dni otwartych drzwi w Siedleckim Centrum Onkologii, podczas których nie będą obowiązywać zapisy.  Szczegóły na plakacie poniżej.

Plakat

i

Autor: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE