Siedlecki oddział ZUS zachęca do e-wizyt. Trwa remont wejścia do budynku [AUDIO]

2020-11-17 10:30
Wejście główne do siedleckiego oddziału ZUS jest obecnie remontowane
Autor: ZUS Siedlce Wejście główne do siedleckiego oddziału ZUS jest obecnie remontowane

Jak informują pracownicy oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Siedlcach, od wczoraj trwa naprawa wejścia głównego do jego siedziby przy ul. Browarnej. Do placówki można wejść drugim wejściem, znajdującym się przy orzecznictwie lekarskim. Warto jednak skorzystać z wygodniejszej i szybszej formy kontaktu, którą umożliwia e-wizyta.

– Prace budowlane nie będą mieć wpływu na dostępność Sali Obsługi Klientów – będzie czynna tak jak do tej pory, czyli w dni robocze w godz. od 8.00 do 15.00. W okresie pandemii warto jednak jak najszerzej korzystać z możliwości e-wizyty w ZUS-ie. Do jej wykonania wystarczy smartphone lub komputer wyposażony w mikrofon i kamerę – informuje Piotr Olewiński, regionalny rzecznik ZUS województwa mazowieckiego.

Wejście główne do siedleckiego oddziału ZUS jest obecnie remontowane
Autor: ZUS Siedlce

Prace remontowe przy wejściu do siedleckiego oddziału ZUS potrwają do 23 grudnia. Więcej informacji o e-wizytach można znaleźć na stronie www.zus.pl/e-wizyta. Dodatkowe informacje na ten temat usłyszycie także w załączonym poniżej materiale dźwiękowym.

Posłuchaj więcej o utrudnieniach dla petentów ZUS w Siedlcach. Jak można skorzystać z e-wizyty i dlaczego warto? Mówi Piotr Olewiński:
Pracownicy oddziału ZUS w Kielcach honorowo oddają krew
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE