Siedlce. Zginął 25-letni motocyklista. Prokuratura zbada sprawę

2021-07-19 11:51
wypadek - motocyklista
Autor: fot. KMP Siedlce

Tragedia na drodze. Prokuratura Rejonowa w Siedlcach wyjaśni przyczyny śmiertelnego wypadku, do którego doszło w niedzielne popołudnie na ulicy Północnej. Młody motocyklista zginął na miejscu.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni motocyklista, jadąc ul. Północną  uderzył w bok skręcającego w lewo  forda, którym kierowała 59 letnia siedlczanka. Mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń - informuje kom. Agnieszka Świerczewska, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Wiadomo, że 25-letni mieszkaniec powiatu węgrowskiego nie miał uprawnień do kierowania motocyklami.

Na miejscu wypadku przeprowadzono oględziny pod nadzorem prokuratora, zabezpieczono ślady oraz ustalono świadków zdarzenia. Wszystkie materiały zostały już przekazane do Prokuratury Rejonowej w Siedlcach, która będzie prowadzić śledztwo w tej sprawie.

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE